0 Oblíbené
Doprava zdarma do 20.8.! Kód: SF34

Domácí oblečení by nemělo být opomíjené

Nejen venku, ale i doma byste měli být pěkně a příjemně oblečeni a mít ze sebe dobrý pocit. Nejde zde jen o pohodlí, ale i v klidu domova je třeba vypadat hezky, a to nejen kvůli případným příchozím či vašim blízkým, ale především kvůli sobě samým. Je dokázáno, že když je člověk dobře a pohodlně oblečený, daleko lépe se cítí a může čelit i případným nepříjemným momentům. Kvalitní oblečení odjakživa dodává svým nositelům dobrý pocit sebevědomí.

I doma je důležité se cítit co nejlépe, ať již jde o klasickou relaxaci na pohovce s knihou nebo o odpočinek při sledování televizních zpráv či filmů. A v neposlední řadě je tu také dnes již velmi rozšířená forma práce doma zvaná home office. Proto je dobré být i doma vždy dobře oblečeni a vybaveni pro různé nečekané situace. Určitě byste nechtěli případnou návštěvu přivítat ve starých vytahaných teplácích a v tričku s dírou. I kdyby mělo jít jen o poštovního doručovatele, nikdy byste se neměli při otevření dveří cítit nekomfortně a nepříjemně tedy špatně oděni a neupraveni.

Jaké jsou typické prvky domácího oblečení pro muže?

Správné domácí oblečení by vám mělo umožnit cítit se stylově a zároveň komfortně. Z toho jasně vyplývá, že by mělo být ve volném a pohodlném střihu a mělo by disponovat také praktickými prvky jako jsou například kapsy, vázačky a šňůrky například pase. Výjimkou není u domácí mikiny ani kapuce. Jen si zkuste představit svůj typický den doma třeba v zimě. Ráno si chcete vyběhnout do schránky pro noviny, ale právě jste si dali sprchu. Pak se taková měkká a hřejivá kapuce bude velmi hodit. A kapsa na klíče jistě také.

Nejčastěji se domácí oblečení skládá z pohodlných kalhot a mikiny, bundy nebo pulovru. Horní díl bývá v drtivé většině případů na zip z praktických důvodů. S tričkem pod ním jej totiž můžete snadno a rychle odložit pouhým jednoduchým pohybem. Co se týká materiálů, tak tam je hlavní důraz kladený na prodyšnost. Oblíbené jsou hlavně směsi s vysokým podílem bavlny. Co je na pánských domácích soupravách skvělé je to, že existují nejen varianty na chladnější období roku, které mají dlouhé rukávy a nohavice a jsou z hřejivějších materiálů, ale že jsou zároveň k dostání i krátké verze tedy tričko a šortky.

Je možné nosit pánské domácí oblečení na veřejnosti?

Pěkný domácí oblek nemusíte bezpodmínečně nosit jen doma. V poslední době stále častěji vidíme nošení pohodlných tepláků i v běžném životě a tak, pokud nejste typ, který zcela zásadně dbá o svůj styl, pak jistě nebudete mít problém zajít si ve vhodném domácím oblečení na chvíli ven. Pochopitelně vás neposíláme na sklenku do baru nebo do kina, ale na kratší vycházku, vyvenčit psa, zajít pro noviny nebo pro čerstvé pečivo, to by snad žádný problém být neměl.

Pokud vám tedy nevadí vyrazit v domácí oblečení ven, můžete ho dle počasí doplnit pouze venkovní sportovní obuví a v zimním období případně ještě další bundou a zimními doplňky. Pánské domácí obleky se často zaměňují se sportovními soupravami a není divu. Vzhledově to často velký rozdíl nebývá. V čem však rozdíl bývá, to jsou materiály. Oblek na domácí odpočinek a relaxaci bývá vyroben z jiných materiálů než oblek na aktivní trávení času, tedy na sport.

Elegantní a zároveň pohodlné domácí oblečení pro muže


Na Stilago.cz naleznete spoustu různých pánských souprav na doma. Budete si moci vybrat z bezpočtu provedení, druhů i barev. Od elegantních kousků tmavých kalhot se sámky po ležérní bundy a tepláky. A to vše v mnoha velikostech a kombinacích.

Můžete si zde pořídit jak samostatné spodní a horní díly, tak soupravy. Mnoho těchto domácích souprav obsahuje jednu bundu a dvoje kalhoty. A protože horní díly bývají často v zajímavých vícebarevných kombinacích, kalhoty jsou pak také v různých barvách a oboje se k vrškům vždy skvěle hodí.

Pánské domácí oblečení bývá, jak jsme se už zmínili výše, také často vybavené různými zajímavými a funkčními detaily. Je to také z již zmiňovaných důvodů, kdy si v něm můžete často vyrazit ven a pak potřebujete nějaký úložný prostor na peněženku, klíče, mobilní telefon, brýle, případně vodítko. Praktickými a zároveň slušivými prvky mohou být například elastické lemy, kapuce s kontrastní podšívkou, různé pruhy a paspulky, náprsní nebo postranní kapsy a další detaily.

Velká nabídka pánských domácích souprav online

Na Stilago.cz vás pánské oblečení na doma přesvědčí především svou kvalitou. A právě kvalitní domácí soupravu by měl mít doma každý muž a určitě nejen jednu. Objednávání je velmi snadné, protože dnes jsou již velikosti sjednocené, a tak se prakticky nemůžete splést.

Právě díky šikovnému nakupování přes internet si můžete ušetřit spoustu času. A kupodivu to nejsou jen muži, kteří doslova nenávidí nakupování oblečení. Těsné a přetopené kabinky, na které si ještě musíte vystát dlouhou frontu, ostré světlo zářivek, které nemilosrdně ukáže každou nedokonalost těla i pokožky, stoupající nervozita a s tím spojené pocení. Taky to tak dobře znáte a z duše nesnášíte? Tak právě tohle si můžete na Stilago.cz ušetřit!

Prohlédněte si širokou nabídku nejen pánského domácí, ale i různého dalšího oblečení. Díky pečlivosti, se kterou produkty na Stilago.cz vybíráme, se budete moci spolehnout, že nakoupíte skutečně ty nejkvalitnější materiály, získáte oděvy s promyšlenými střihy a v krásných barvách a kombinacích. Díky tomu jsou modely, které prodáváme mimořádně komfortní a stejně tak oblíbené. Také proto se k nám zákazníci stále a rádi vracejí.

A jak bývá na závěr našich tipů a doporučení zvykem, měli bychom vám poradit, jak se o své nové domácí oblečení starat. Ale to už za nás udělali výrobci, kteří vždy velmi pečlivě dbají na to, aby veškeré oděvy měly své etikety. A vy prosím postupujte stejně pečlivě a opravdu bedlivě jejich pokyny dodržujte. Pokyny se týkají především teploty a způsobu praní, případně chemického čištění, sušení i žehlení. Pokud je budete skutečně dodržovat, bude vaše oblečení velmi dlouho vypadat stále jako nové.