Doprava zdarma po celý leden! Kód: leden18

Značka Jacques Lemans - síla tradice

Vznik značky Jacques Lemans se datuje od roku 1983, i když samotná společnost byla založena již v roce 1975 v Rakousku. O čtyři roky později vznikly závody ve Švýcarsku a v roce 1995 společnost expandovala na německý trh. Dnes tato exkluzivní značka prodává v 9.500 prodejnách více než 600 druhů hodinek a okouzlující šperky. Milióny spokojených zákazníků ve 120 zemích si denně měří čas pomocí kvalitní hodinek značky Jacques Lemans.

A jaká je filosofie této značky? „Čas je nejcennější hodnota každého člověka. Pracovní doba, volný čas, dovolená a podobně. Čas určuje kvalitu našeho života. Čas je subjektivní pocit a je odlišně vnímán ve své dimenzi. Pro žádného člověka neuplyne vteřina, hodina nebo rok stejně. Měření a vnímání času je naše vášeň. Snažíme se, abychom tyto cenné hodnoty vyjádřili tvorbou exkluzivních hodinek. Každý jednotlivý výrobek je poctou osobního života nás všech. To je naše filozofie. Abychom tento úkol splnili, vyrábíme vysoce kvalitní kompletní sortiment produktů v dostupných cenách“.

Receptem na úspěch je zde, jak již bylo řečeno, nejvyšší kvalita provedení při zachování výhodných a dostupných cen. Hodinky Jacques Lemans se vyznačují prvotřídním zpracováním, vysokou odolností, inovativní technikou, trendy elegancí a dlouhou životností. Stylové produktové řady jako „Classic“, „Sport“, „La Passion“, „High Tech Ceramic“, „Automatic“, „Kevin Costner“ nebo „Retro“ se těší u zákazníku skutečně mimořádné oblibě.

Od nápadů, přes první skici, až ke konečnému produktu, celý proces marketingu i výroby, to vše vzniká a odehrává se u značky Jacques Lemans takříkajíc „v jednom domě“. Téměř domácká a mimořádně přátelská a lidská pracovní atmosféra, jež zde všude panuje, právě díky takovýmto věcem mohou vznikat natolik úspěšné produkty. Podnik se nachází ve 100 % soukromém, rodinném vlastnictví, je naprosto nezávislý a je řízen svými skutečnými majiteli. Do koncernu patří mimo hlavní značku Jacques Lemans ještě značky Alpha Saphir (od roku 1999) a Pierre Petit (od roku 2011).

Kvalitní produkty značky Jacques Lemans si můžete nyní objednat na Stilago.cz – rychle a jednoduše! Naleznete zde spolehlivé a stylové hodinky a okouzlující šperky v obrovském výběru. A příjemné a snadné objednání z pohodlí domova je dalším bonusem pro vás.

Hodinky Jacques Lemans – dostupný luxus

Již přes 40 let vyrábí společnost Jacques Lemans vysoce kvalitní hodinky za přijatelné ceny. Tradice této značky je dlouhá a silná a Jacques Lemans se řadí mezi největší výrobce hodinek na světě. V jejím sortimentu jsou nejen pánské, ale také dámské hodinky a doplňkově i šperky. Veškeré produkty jsou charakteristické vysokou kvalitou vzhledu a provedení s puncem elegance a luxusu. Jednoduchost, funkčnost a dostupná cena jsou zde jasné v popředí zájmu výrobce již od stádia návrhů až po konečnou produkci.

Například stylové dámské hodinky Jacques Lemans. Upoutají vás na první pohled svým vzhledem a promyšleným designem, přitom nejsou okázalé, ale naopak rafinovaně jednoduché. Často stříbrné a bílé plochy a povrchy jsou kombinovány s elegantními matnými šedým či černými detaily. Jsou přesně takové, jak si představujete solidní model v tradičně elegantním business looku. Ale v nabídce této značky na Stilago.cz naleznete i pozlacené kousky s nádhernými akcenty vhodné pro mimořádné momenty vašeho života.

Také výběrem pánských hodinek vás značka Jacques Lemans zcela přesvědčí. I zde ihned poznáte typickou kvalitu této rakouské značky. Černé a zlaté nuance se zde spojují v elegantním akcentu, který byste nečekali, ale jakmile ho uvidíte, budete naprosto okouzleni. Kromě klasických business modelů zde objevíte i hodinky, které jsou vhodné zejména pro sportovce. Především je třeba zmínit řadu Formule 1 nebo Ligy mistrů. Tady značka Jacques Lemans jasně ukazuje, jak lze kombinovat stylovou přesnost, sílu a vášeň.

Originální a jedinečné hodinky tohoto rakouského výrobce, které padnou ke každému outfitu a budou dokonalou tečkou za vaším perfektním vzhledem, objednávejte na Stilago.cz.

Kolekce hodinek Jacques Lemans

Jacques Lemans vyrábí své kvalitní hodinky v několika kolekcích, které se od sebe odlišují vzhledem a stylem, nikoli však kvalitou a spolehlivostí. Vybírat můžete z řad Modelle Automatic, Classic, La Passion, High Tech Ceramic, Sport a také ze speciální linie Kevin Costner, jejíž tváří je tento oblíbený americký herec.

Zastavme se právě u dvou nejnovějších kolekcí. Jednou je již zmíněná řada Kevin Costner. Tato světová celebrita se stala partnerem a ambasadorem značky Jacques Lemans v roce 2013 a kolekce hodinek, která vznikla pod jeho jménem splní i ty nejnáročnější požadavky co do kvality i vzhledu. Nadčasová elegance a autentické linie stejně jako puristická jemnost v kombinaci se sportovním designem. To jsou typické znaky této speciální řady, která je zhotovená z masivní ušlechtilé oceli. Hodinky z kolekce Kevin Costner mají mnoho funkcí a na ciferníku je podpis samotného herce. V závislosti na typu modelu jsou vodotěsné a jejich safírové sklíčko je odolné proti poškrábání.

Další zajímavou řadou je High Tech Ceramic. Tato kolekce obsahuje jak dámské, tak pánské hodinky a potkává se zde moderní design a jednoduchá elegance se sportovním stylem. Modely řady High Tech Ceramic jsou odolné vůči škrábancům, jsou velmi lehké, mají vysokou tepelnou odolnost a vyrábějí se z hypoalergenních materiálů. Vyznačují se mimořádně tenkým pláštěm a vysokým komfortem nošení. Mohou být jak v jednoduchém sportovním designu, tak i v oslnivém vzhledu zdobené třpytivými kamínky.

Šperky Jacques Lemans

Na Stilago.cz si můžete objednat i nádherné šperky od této rakouské značky, jejichž výrobě se věnuje od roku 2008. Náhrdelníky, řetízky, přívěsky, náušnice, náramky a prstýnky, vše v dokonale promyšleném a jedinečném designu. Speciálně úprava „stardust“ je pro kolekci šperků Jacques Lemans typická a je naprosto okouzlující. Kombinace mikroskopických třpytivých plošek ve střídavém matu a lesku vytváří naprosto ojedinělou kompozici a fantastický efekt. Trvanlivé šperky z ušlechtilé oceli s nádhernou povrchovou úpravou v barvách stříbra a žlutého a růžového zlata jsou jednoduše úchvatné.

Vše, co zkrášlí vaše zápěstí, naleznete na Stilago.cz v tom nejširším výběru. Na 140 produktů, které vás přesvědčí svou kvalitou i vzhledem a propůjčí vašemu outfitu přesně ten správnou poslední tečku. Stačí zadat jméno značky a všechny výrobky od pánských hodinek přes modely dámské až ke kouzelným šperkům budete mít jako na dlani.