0 Oblíbené

Men Plus

V postupném představování našich předních značek tentokrát zabrousíme do vod pánské módy, konkrétně do té oblasti, která se věnuje oblečení větších velikostí. Značka Men Plus se od počátku své existence zaměřuje na navrhování a výrobu mimořádně kvalitního oblečení v nadrozměrných velikostech. Na stránkách internetového obchodu Stilago naleznete kolekce, které se vyznačují nadstandardní kvalitou zpracování a zároveň nezatíží vaši peněženku nadsazenými cenami. Poměr cena-výkon je v případě značky Men Plus jednoduše nepřekonatelný.

Men Plus: stylová pánská móda větších velikostí

Co se týče provedení, vyznačuje se móda značky Men Plus zejména dvěma charakteristickými aspekty: délkou přizpůsobenou velikosti a velkoryse střiženou šířkou. Velikosti jednotlivých modelů se přizpůsobuje vše: dokonce i potisky, vzory a emblémy se na oblečení mění proporčně podle toho, jakou má daný konfekční kousek velikost. Cílem tohoto inovativního a individualizovaného přístupu je, aby váš outfit vypadal vždy na jedničku a jednotlivé jeho části nijak nevyčnívaly ani na sebe zbytečně nestrhávaly pozornost. Náš internetový obchod Stilago nabízí v kategorii větších velikosti skutečně široký sortiment věcí: ať už potřebujete kalhoty, bundu, košili nebo další doplňky, u nás nejdete pestrou škálu produktů oblíbené značky Men Plus. Nevěříte? Stačí si v klidu projít nabídku našeho obchodu, kde vám kromě samotných produktů nabízíme i prvotřídní zákaznické služby a odborné poradenství.

Naše profesionální texty a popisy produktů vám pomohou s výběrem vhodného outfitu s ohledem na padnoucí velikost i trendy barva. Ať už víte nebo teprve zjistíte, jaké barvy vám nejlépe sedí, u nás nejdete spoustu nových modelů, které nemohou chybět ve vašem šatníku a ideálně doplní kousky, které již nosíte. Rádi vás na stránkách našeho e-shopu přivítáme i v případě, že jste se přišli jen inspirovat. Doufám, že vám k tomu naše kolekce značky Men Plus pomůže.

Košile, svetry, bundy a mnoho dalšího: Men Plus online

Pánské oblečení značky Men Plus nabízí celou řadu svršků nejvyšší kvality materiálů i zpracování za mimořádně výhodné ceny. Přesvědčte se sami o tom, z jak hodnotných materiálů jsou modely této značky zhotoveny. Módní střihy a vzory zaručí, že se ve svých nových modelech budete nejen skvěle cítit, ale i báječně vypadat. V našem internetovém obchodě najdete pólo trička, košile, svetry i pletenou módu oblíbené značky Men Plus.

Bohatý sortiment této značky vás ideálně vybaví na všechna roční období. Nakupte si vzdušná trička pro horké letní dny i příjemně huňaté svetry na mrazivé zimní večery. Kromě toho u nás najdete i pestrou kolekci bund a kabátů, sak i vest. Rozhodnout se můžete mezi praktickými funkčními bundami, hřejivými parkami, stylovými vlněnými kabáty nebo klasickými džínovými či koženými bundami. K čím dál oblíbenějším modelům patří i vesty, které si postupně nacházejí cestu do pánských šatníků. Jednou z jejich hlavních výhod je skutečnost, že je ve vhodné kombinaci můžete nosit prakticky po celý rok. Podobně univerzálních kousků na poli pánské módy mnoho není: proto by ani vám neměla alespoň jedna vesta značky Men Plus v šatníku chybět. Pro milovníky kapucí máme i modely opatřené tímto praktickým doplňkem.

Men Plus: módní kalhoty a džíny

Kromě vrchních částí oděvu nabízí náš e-shop Stilago od značky Men Plus pochopitelně i klasiky pánské módy: 5kapsové džíny. Že vám tento pojem nic neříká? Nepochybně i vy takové kalhoty vlastníte. Třebaže ne přímo od značky Men Plus: 5kapsové džíny představují skutečnou univerzální klasiku na poli oblečení pro muže. Schválně, vezměte si ze skříně své oblíbené džíny a počítejte. Že jste napočítali pouze čtyři kapsy? Ta pátá je, pravda, trochu skrytá. Jedná se o drobnou našitou kapsu obvykle umístěnou v pravé vsazené kapse. Její historie je poměrně zajímavá, a tak nám dovolte krátkou odbočku od povídání o značce Men Plus.

Když Levi Strauss vynalezl v roce 1873 v San Franciscu první model svých legendárních džínů, opatřil je původně jen čtyřmi kapsami. Dvěma po stranách a dvěma vzadu. Krátce nato se však rozhodl design svých kalhot změnit a jednu kapsu přidat: malou našitou kapsu v pravé přední kapse. Pokud jste fanoušky westernových filmů, jistě si vzpomenete, kam jejich hrdinové, ať už kladní nebo záporní, ukládali své kapesní hodiny. Kovbojové, dělníci, barmani a další si pro své měřiče času vždy sahali do náprsní kapsy na vestě. V ní ale nebyly hodinky dobře chráněné a často docházelo k jejich poškrábání nebo dokonce zničení.

Právě to motivovalo Levi Strausse k tomu, aby hned ze začátku výroby džínů opatřil své modely kapsičkou, kterou nazval přiléhavě „watch pocket“, tedy kapsička na hodinky. Poprvé se tento praktický úložný prostor objevil na kalhotách Straussovy továrny roku 1902 a od té doby už tato vychytávky nikdy nezmizela. Proto ji najdete i na modelech značky Men Plus, ale samozřejmě i na kalhotách řady jiných značky. Klasické džíny si dnes bez ní už jednoduše nedokážeme představit. V průběhu kapsička na hodinka pochopitelně ztrácela svou původní funkce (více o tom, jak mezi nositeli postupně začaly převládat náramkové hodinky se dočtete v příslušné sekci tohoto webu). Dnes se kapsičce už neříká „watch pocket“, ale „coin pocket“ (tedy kapsička na mince či na drobné). Za poslední léta se výrazně zmenšila, ale praktická funkce jí zůstala. A dobře to vědí i návrháři a výrobci značky Men Plus.

Kalhoty s pěti kapsami Men Plus se od původního modelu Levi Strausse samozřejmě značně odlišují: uchovávají si všechny praktické a osvědčené aspekty, ale přesvědčí vás svým moderních a atraktivním designem. To samozřejmě neplatí jen pro džíny s pěti kapsami, ale pro všechny kalhoty značky Men Plus. U nás ve Stilago najdete kalhoty nejrůznějších barev a provedení. Pro muže s většími velikostmi zejména doporučujeme kalhoty s pohodlnou elastickou pásovkou: po celém obvodu sedí maximálně pohodlně a nezanechávají žádné otlačeniny, na něž jste možná zvyklí u svých obvyklých kalhot. Modely Men Plus se díky podílu strečového materiálu postarají o maximální komfort při nošení. Objednávejte kvalitní pánskou módu ve větších velikostech Men Plus v e-shopu Stilago ještě dnes.