0 Oblíbené

Šněrovací boty, funkční, praktické a stále moderní


Máte chuť na nové boty? Pak rozhodně zvolte šněrovací. Tato lehce maskulinní obuv je letos mimořádně trendy, a právě kontrast mezi jejím původně pánským určením a svůdným ženským provedením bude v letošní sezóně to pravé! Sportovní vzhled s dotykem ženskosti to je přesně trend, který sjednocuje funkčnost a estetiku tím nejpříjemnějším způsobem. Toto úžasné spojení a zároveň fascinující kontrast nenajdeme u žádného jiného druhu obuvi.

Šněrovací obuv můžete nosit vždy a všude, záleží jen na jejím designu. Klasické polobotky do zaměstnání, sportovní modely pro volný čas a společenské kousky na večer. To je v krátkosti celá šíře sortimentu, který naleznete také na Stilago.cz. Prohlédněte si obrovskou nabídku nejrůznějších provedení, tvarů a barev a vyberte si podle svého vkusu a stylu. Šněrovací obuv je prostě klasika, která nikdy nevyjde z módy. Ať již zvolíte lakovaný model v černé barvě nebo ležérní elegantní boty ze semiše barvy koňaku, nikdy neuděláte chybu. Tento typ obuvi dokonale podtrhne vaši individualitu a styl.

Dámská šněrovací obuv pro každou příležitost

Šněrovací boty nabízejí jedinečný komfort pro každou uživatelku. Skvěle sedí a jsou nejen funkční, ale také velmi elegantní a trendy. Ve velké nabídce obuvi si našly své pevné místo a díky šíři sortimentu si můžete vybrat skutečně ten nejlepší model. Ať jste vyznavačkou jakéhokoli stylu, na Stilago.cz se určitě obujete do spokojenosti!

Jakmile si je jednou navléknete, velmi rychle se stanou vašimi favority. Dámské šněrovací boty jsou nesmírně pohodlné a komfortní, a to vše při zachování vysoké míry elegance a stylu. Jsou elegantní i přesto, že nemají vysoký podpatek a jsou stylové i bez extravagance a pozornost upoutávajících detailů. Můžete v nich vyrazit na nákupy s kamarádkou, do práce, na procházku s rodinou i večer do baru na drink s přáteli.

Jaké šněrovací boty budou v této sezóně trendy?

Dočkáme se v tomto segmentu letos nějaké extravagance? Zřejmě ne příliš. Moto nové módní sezóny je totiž „méně znamená více“. V trendu bude tedy umírněná elegance, noblesa a střízlivost. Nápadné barvy se budou vyskytovat pouze a výhradně u sportovních modelů šněrovací obuvi, a to ještě spíše v tlumených odstínech. Neonovým barvám, zdá se, konečně odzvonilo. Pokud ale máte ráda extravaganci, můžete uspokojit svou touhu po jedinečnosti a originalitě zajímavými kontrastními kombinacemi stylů. Co třeba šněrovací polobotky ve vzhledu used (opotřebované) a k nim klasické džíny, sukni nebo dokonce šaty? Skvěle budou vypadat i k letním šortkám.

Sportovní nebo klasická šněrovací obuv?

Sortiment dámských šněrovacích bot je velmi široký. Co vše se pod pojmem šněrovací obuv může skrývat? Jsou to jak elegantní polobotky v dandy stylu, tak kotníkové boty ve vojenském vzhledu případně i sportovní modely v pestrých barvách. My se budeme věnovat dvěma základním skupinám, a to kategorii klasických šněrovacích bot v elegantním vzhledu a kategorii sportovní šněrovací obuvi.

Klasické dámské šněrovací boty jsou neuvěřitelně všestranné. Můžete je nosit každý den po celý rok, samozřejmě nikoli do hlubokého sněhu a mrazu. Ale v případně mírných středoevropských zim, které nás v posledních letech provázejí, to jistě možné je. Jaké šněrovací boty si vybrat záleží jen a jen na vašem vkusu. Jsou tu různé barvy kůže od klasické černé přes oblíbenou hnědou až k výrazné červené. Vybírat si můžete také z rozličných druhů podrážek, které se mohou lišit jako barvou, tak výškou a samozřejmě i materiálem. A důležitý je také střih, tvar, provedení, zkrátka design. Kulatý nebo špičatý tvar boty? Hladké nebo děrované provedení materiálu? Tady se vaší fantazii meze nekladou. Podívejte se na Stilago.cz a budete mít hned jasno, co se vám líbí a co se bude hodit k oděvům ve vašem šatníku.

Sportovní šněrovací obuv je pohodlná, funkční a velmi moderní. Zde se ještě i letos budou nosit výrazné barvy. Návrháři sportovní obuvi využívají mnoho různých materiálů, které musejí být odolné a prodyšné, aby klima v těchto botách bylo příjemné. Různé designerské vychytávky se také používají podle toho, o jako přesně obuv jde, tedy pro jaký druh sportu. Tak třeba běžecké boty pro delší tratě jako je například maraton, mají speciální šněrování tzv. křížové tak, aby při běhu lépe držely na noze. A co je dnes extra trendy to jsou sportovní boty k elegantnějšími modelům. Proto můžete velmi často vidět sportovní obuv například k letním šatům apod. Díky tomu získají tyto modely zcela jiný, příjemně mladistvý styl.

Váš top styl v dámských šněrovacích botách


Elegantní šněrovací obuv nejvíce užijete během dne, v zaměstnání. Tyto boty jsou velmi příjemné a pohodlné a mají jednu skvělou vlastnost: při zachování dokonalého uživatelského komfortu totiž výborně vypadají. Hladká lesklá kůže nebo příjemně ležérní velur, to jsou materiály, ve kterých neuděláte nikdy chybu. Šněrovací obuv působí velmi formálně, což se při práci v kanceláři více než hodí. Ale, pokud máte ráda módu, i zde můžete bez problémů ukázat svou individualitu a skvěle podtrhnout svůj styl. A to vše i při dodržení přísně formálního dress code.

Dámské šněrovací boty se budou hodit právě tak na procházku jako na večer do divadla. Pochopitelně je nutné zvolit různé modely. Na společenské události a příležitosti se budou báječně hodit polobotky z lakovaných materiálů, především v černé barvě. Nemusíte se jich zříkat ani v případě, že je budete chtít zkombinovat se sukní nebo si k nim vzít šaty. Zde je důležitá délka, která by měla být spíše kratší. K dlouhým šatům a sukním se tento typ obuvi nehodí.

Jak správně pečovat o šněrovací obuv?


Dobře vyčištěné a nablýskané boty jsou vaší nejlepší vizitkou! Na trhu dnes existuje přímo záplava kvalitních přípravků pro péči o všechny možné druhy materiálů. Máme pro vás několik tipů, aby vaše šněrovací obuv byla stále jako nová a dlouhou vám dobře sloužila.

Před prvním použitím své boty vždy naimpregnujte přípravkem podle druhu jejich materiálu. Koženou obuv pak přibližně po několika týdnech ošetřujte kvalitním krémem. Samozřejmě ji předtím očistěte, ideálně lehce vlhkým hadříkem, a nechte oschnout. Hrubší nečistoty odstraňujte kartáčem. Speciálním kartáčem na semiš pak ošetřujte velurovou obuv. Tento kartáč poznáte podle gumových štětin.