0 Oblíbené
Doprava zdarma do 20.8.! Kód: SF34

Noční prádlo pro spánek plný krásných snů


Když si obléknete noční prádlo, neznamená to ještě zdaleka konec dne a skok do postele. V příjemném dlouhém pyžamu z jemného flanelu si můžete vychutnat celý večer s knihou v jedné a bylinkovým čajem v druhé ruce. Je to jen váš čas, čas, který můžete strávit přesně tak, jak chcete. Můžete si samozřejmě vzít i sexy noční košilku a udělat si nádherný večer se svou láskou. Začněte výbornou večeří při svíčkách a pokračování mu naznačte cestou vysypanou okvětními plátky růží, jež povede do ložnice.

V krátkém pyžamu shorty zase můžete v létě strávit hodiny na terase při sklence prosecca a povídání se svou nejlepší kamarádkou. Žádný večer a žádná noc nebudou nikdy stejné a jen vy máte volbu, jak je strávit. V příjemném nočním prádle to budou vždy nádherné chvíle plné spokojenosti a pohody.

Noční prádlo je široký pojem, který obsáhne mnoho druhů oblečení na večer a noc. Může to být lehký župánek, který si vezmete po koupeli, svůdné negližé, když chcete zapůsobit, mladistvá noční košilka či tričko na spaní, klasické dlouhé nebo moderní krátké pyžamo shorty a mnoho a mnoho dalších modelů. A i modely stejného typu se mohou lišit svým střihem. Dámské noční prádlo je svůdné, elegantní, sportovní, veselé i roztomilé. Na Stilago.cz naleznete stovky těch nejkrásnějších kousků.

V dalších kapitolách tohoto článku se dozvíte nejen jaké různé druhy nočního prádla mohou být, ale například i to, jaký noční model bude nejlépe slušet právě vám a vaší postavě. Čtěte dále a naše rady a tipy vám pomohou dobře se zorientovat, vybrat si skutečně to správné a pravé noční prádlo, dobře jej kombinovat a také o něj pečovat.

Dámská noční košile – nádherně ženská a dokonale komfortní


Klasické dlouhé dámské noční košile jsou u žen většinou první volbou. Drtivá většina jich je vyrobena z bavlny případně viskózy. Mohou být jednoduché a elegantní v rovném střihu s krátkými nebo dlouhými rukávy, jednobarevné i vzorované. Také mohou být široce nabrané v romantickém stylu s květinovým potiskem nebo extra sexy s tenkými špagetovými ramínky a krajkovými zdobením.

Moderním variantám nočních košil v pestrých zářivých barvách a vzorech dávají přednost mladší ženy a střední a starší generace volí častěji jednoduchost a střídmost. Noční košile se liší i výstřihy. Většina modelů má kulatý, ale mnoho typů, speciálně lehké krajkové košilky, má svůdný hluboký výstřih do V.

Klasické dlouhé dámské pyžamo pro chladné zimní noci


Pyžamu s dlouhými rukávy a nohavicemi dávají ženy přednost především v zimním období, kdy je třeba se i na spaní více obléci. Na Stilago.cz naleznete desítky okouzlujících modelů ať již v klasickém nebo moderním střihu. Na své si přijdou milovnice jednoduchosti i divoké barevnosti.

Některá pyžama spolu krásně ladí, horní i dolní díl mají stejný vzor, další jsou zase rozdílná a mají jiné vzory na vršku a jiné na kalhotách. I kontrast je módní styl. Z barev si můžete vybrat doslova od bílého po černé a těch vzorů! Romantické květinové, elegantní kostky, svůdné volánky a krajky.

Hravé dámské noční prádlo – krátké pyžamo zvané shorty


Shorty je označení krátkého pyžama, složeného z trička s krátkými rukávy a šortek v délce od půli stehen až do půli lýtek. Jedná se pohodlné bavlněné noční prádlo, které je určeno na letní měsíce. Nosí jej s oblibou mladší generace, čemuž je přizpůsoben i jeho vzhled.

Hravé vzory s veselými i roztomilými potisky, vtipné nápisy, zvířata i animované filmové postavičky. To vše spolu s mimořádně komfortními materiály a za velmi výhodné ceny naleznete v internetovém obchodě Stilago.cz. Z desítek nádherných inspirativních modelů si tu určitě vybere každý!

Krátké noční košilky a trička na spaní – mladistvé a pohodlné


Podobně jako krátké provedení dámského pyžama zvané shorty, jsou mezi mladší generací velmi oblíbené krátké košilky nebo delší trička na spaní. Noční košilky bývají v délce zhruba do půli stehen a mají pohodlný široký střih. Působí mladistvě a ležérně, což podtrhuje i jejich design.

Většinou mají jeden větší frontální potisk případně tematický nápis jako např. BE HAPPY, GOOD NIGHT, SWEET DREAMS nebo WAKE ME UP. Krátké košilky a trička na spaní často také zdobí motivy mláďat, květin, puntíků či proužků. Vše ve svěžích a moderních barvách pro lepší náladu večer i ráno.

Jaký noční typ jste právě vy?


Pokud ráda sportujete a máte štíhlou postavu, měla byste to ukázat i v noci. Budou vám slušet krátká pyžama shorty, krátké noční košilky a trička na spaní. Pestré barvy, veselé vzory s puntíky či hvězdičkami. Ve svém pyžamu můžete strávit i pohodlně strávit příjemné volné víkendové dopoledne.

Máte ženské křivky a sport není vaším koníčkem? To přece vůbec nevadí! Volte elegantní dlouhá pyžama v jednoduchých střizích bez zbytečných vzorů a ozdob. Také svůdné noční košile v délce do půli lýtek s polodlouhými rukávy budou pro vás to pravé. Obzvláště pokud budou mít hluboký výstřih do V.

Jste hravý typ s větším poprsím, bříškem a štíhlýma nohama? Právě pro vás bude ideálním nočním úborem krátká košilka nebo tričko na spaní. Dají krásně vyniknout vašim nohám a díky svému širokému střihu dokonale schovají objemnější horní část těla. Ukažte, co je na vás krásné a buďte ženou i v noci.

Máte ideální ženskou postavu ve tvaru přesýpacích hodin? Vám budou slušet téměř všechny typy nočního prádla. Pokud máte silnější stehna a ruce, volte delší rukávy a nohavice. Vyzkoušejte župánky a kaftany ve střihu kimona, kdy je nejdůležitější částí vašeho těla pas. A ten máte přece krásně štíhlý!

Noční prádlo dámské a jak se o něj správně starat


I když se říká, že bavlna je odolná a může se i vyvářet, není to zcela jednoznačné. Dnešní noční prádlo je většinou doplněné například nějakým elastickým vláknem nebo má barevné potisky a detaily, které vysoké teploty praní nesnášejí. Drtivá většina nočního prádla se tak pere na teplotu čtyřiceti stupňů.

Rozhodně vždy dbejte pokynů výrobce na etiketě, a to jak pro praní, tak pro sušení. Používejte kvalitní a jemné prací přípravky a aviváže. Ty ale pouze v případech, kdy není ve výrobku obsažené elastické vlákno.