0 Oblíbené
Doprava zdarma do 20.8.! Kód: SF34

Zmenšující podprsenky pomáhají nejen při sportu

Ženy, které příroda v oblasti hrudníku obdařila poněkud více, to dobře znají. Když máte velké poprsí, vypadá vaše postava celkově mnohem plnější a vy tak působíte silnější, než ve skutečnosti jste. Proto je spousta žen, které si přejí, aby jejich ňadra nevypadala tak velká a nepřidávala jim opticky kila navíc.

Řešením tohoto přání může být zmenšující podprsenka zvaná minimizer. Je to skvělé tvarující prádlo, na které ženy, jež ji objevily, už nedají dopustit. Může zmenšit vaše poprsí bez problémů o jednu velikost. Na Stilago.cz naleznete bohatý výběr kvalitních zmenšovacích podprsenek.

Jak je to možné? Minimizer má speciální střih, kdy středová partie leží o něco výše než u běžných modelů podprsenek. Díky tomuto rafinovanému střihu a také tvarovaným košíčkům se vaše ňadra schovají dovnitř a navenek budou působit plošším dojmem. Tak získáte harmoničtější křivky a budete působit štíhlejším dojmem. Bezešvé košíčky a ramínka příjemně přiléhají a jsou pod oblečením prakticky neviditelné. Zajišťují vysoký komfort nošení, svobodu pohybu a příjemný pocit lehkosti.

Velké poprsí je poměrně těžké, proto jsou různé druhy zmenšovacích podprsenek – minimizerů na Stilago.cz vybaveny extra širokými ramínky a pásky. Speciální střih zajišťuje kvalitní oporu a odlehčuje záda a ramena. Proto zmenšující podprsenky přinášejí výraznou úlevu nejen při výraznějších pohybových aktivitách, ale například i během náročného pracovního dne.

Zásadní je nošení minimizer podprsenky při sportu. Zde je kromě zmenšení důležitá především podpůrná funkce. Zmenšující podprsenka velmi dobře omezuje pohyby prsou při běhu a dalších aktivitách. Pevný střih v zadní partii vede ke zdravému držení těla. To zabraňuje bolestem páteře.

Praktické, stylové a elegantní Triumph zmenšující podprsenky


Zmenšovací podprsenky Triumph nabízí Stilago.cz v mnoha různých variantách. Nakoupíte zde jak zcela jednoduché sportovní střihy, tak modely ze saténu zdobené krajkami či výšivkami. Také barev je zde spousta od bílé přes tělovou, béžovou, hnědošedou, červenou, modrou, vínovou či šedou až po černou.

Pokud jste pohybově aktivní, vyberete si skvělé kousky z prodyšných a vzdušných materiálů. Speciálně při sportu oceníte jejich vynikající vlastnosti jako je transport potu a vysoce komfortní tělesné klima.

Triumph zmenšující podprsenky kombinují dvě hlavní výhody. Je to jednak vynikající podpůrná a nosná funkce a dále to je optické zmenšení poprsí při zachování maximálního pohodlí a komfortu nošení.

Zmenšující modely podprsenek Triumph na Stilago.cz vás okouzlí i svým atraktivním vzhledem. Nechte se inspirovat a objednejte si vysoce kvalitní model této podprsenky a užijte si všechny jejich výhody.

Zmenšující podprsenka Triumph pro nádherný dekolt


Jak jsme již řekli, minimizery nemají jen zmenšovací funkci, disponují také zcela mimořádným uživatelským komfortem. Díky tvarovaným košíčkům v rafinovaném střihu dokonale obemknou vaše poprsí a bez pocitů zbytečného tlaku jej dokonale zformují a opticky zmenší.

Kromě toho také díky extra širokým a plochým ramínkům rovnoměrně rozdělí váhu prsou a tím i tlak na určitá konkrétní místa na ramenou. Tím se velmi citelně uleví i celým zádům. Mnoho modelů je z kvalitních směsí polyesteru a polyamidu s vysokým podílem elastických vláken. Tyto materiály jsou navíc příjemně prodyšné a už tak mimořádně vysoký komfort nošení ještě zvyšují.

Zmenšující podprsenky Triumph jsou často označovány také jako odlehčovací podprsenky pro ženy s velkým poprsím. A je to velmi trefné označení. Každá žena, která má ať již od přírody nebo z jiného důvodu větší ňadra, dobře zná i nepříjemné důsledky, které z toho plynou. Kromě bolesti zad je to i optické zmohutnění postavy. Tkáň prsou se navíc jejich vyšší vahou více namáhá a často dochází i ke zbytečné deformaci tvaru poprsí. Proto jsou zmenšovací podprsenky Triumph doporučovány všem ženám od velikosti košíčku D.

Jak najít tu správnou zmenšovací podprsenku?


U podprsenky minimizer je naprosto zásadní, aby vám skvěle seděla. Jen tak bude mít vaše poprsí tu správnou oporu a především – tvar! Zmenšení o jednu velikost je pro mnoho žen obrovským krokem ke spokojenosti a psychické pohodě. A to nemluvíme o velkém pokroku v komfortu nošení zmenšujících podprsenek. Velmi často si tyto model poradí i s dlouhotrvající bolestí zad a ramen.

Jak si vybrat ten správný model a jaké druhy zmenšujících podprsenek existují, to se vám budeme snažit poradit na následujících řádcích. S pomocí další kapitoly si uděláte správný přehled a zjistíte více o různých variantách, výhodných vlastnostech a v neposlední řadě i o správné péči o minimizery. Pak si jistě dobře vyberete dle svých nároků na Stilago.cz ten nejlepší model právě pro vás.

Různé druhy zmenšovacích podprsenek


Zmenšující podprsenka minimizer s kosticemi poskytne skvělou oporu vašemu poprsí a příjemné pohodli při nošení. Vyrábí se z hladkého materiálu a kostice jsou měkké bez ostrých hran. To vše zabraňuje vzniku nepříjemných otlaků. Široká elastická ramínka příjemně a rovnoměrně rozdělí váhu prsou, nic se nebude zařezávat a škrtit. Některé modely mají dokonce v ramínkách i zapracované gelové vložky pro ještě více komfortu. U těchto modelů oceníte i decentní dekorativní síťované vsadky a tylové či krajkové zdobení.

I minimizer podprsenka bez kostic dodá poprsí přirozenou oporu a krásný vzhled. Extra široký elastický pruh pod prsy a důmyslně navržená zadní partie jsou hlavními nosnými atributy tohoto modelu. Jednoduché tvarující košíčky bez jakéhokoli vypodložení vám vytvoří nádherný dekolt a budou se velmi příjemně nosit. Díky zapínání na háčky si můžete model přizpůsobit zcela individuálně podle své velikosti. Některé modely mají ramínka, která se dají regulovat vpředu. Nechte se okouzlit krásnými kousky z lesklého saténu, které jsou klasické a vysoce elegantní.

Posledním typem zmenšující podprsenky je tzv. tričková. Jedná se o model, který je velmi jednoduchý, bezešvý a díky tomu i téměř neviditelný i pod přiléhavým oblečením. Dvouvrstvé zpracování a příjemný střih košíčků se postará o opravdu dokonalou stabilitu i vzhled. Podpůrné jsou tu kromě košíčků především boční partie.

Správná péče o zmenšovací podprsenky


Vzhledem k tomu, že zapínání na kovové háčky či umělohmotné klipsy mohou být poškozeny či zcela zničený teplem, neperte podprsenky ve vodě teplejší než čtyřicet stupňů a zásadně je nesušte v sušičce.

Drtivá většina výrobců doporučuje prát podprsenky ručně nebo v pračce na program jemného praní. Použití speciálního jemného čisticího prostředku chrání materiál, který pak zůstává měkký a pružný. Pokud se budete vždy řídit pokyny výrobce na etiketě podprsenky, neuděláte nikdy v péči chybu.