0 Oblíbené
Doprava zdarma do 20.8.! Kód: SF34

Podprsenky nadměrné velikosti pro dokonalý komfort

Vzrušující křivky se musí také náležitě svůdně „zabalit“. Podprsenky s velkými košíčky poskytnou plnému poprsí kvalitní oporu a budou ho hezky tvarovat. Často se stává, že ženy s chlapeckými křivkami svým, přírodou více obdařeným kolegyním a kamarádkám, trochu závidí. Že není vždy co, to právě ženy s poprsím velikosti XXL dobře vědí.

Velké poprsí je možná krásné a svůdné, ale zároveň může přinést i různé problémy. Například to, že těžší ňadra také více zatěžují záda a ramena. Proto je velmi důležité vybrat správnou a velmi kvalitní podprsenku. Je nutné znát všechna hlediska, abyste si zvolila dobře.

V první řadě jde samozřejmě o velikost, tedy obvod pod prsy a přes prsa. Velmi zásadní je také šíře ramínek, která právě u velkých podprsenek bývají extra široká. Ramínka totiž rozdělují váhu poprsí tak, aby ramena byla skutečně co nejméně a co nejrovnoměrněji zatížená. Nesmějí se zařezávat do ramen a nesmějí z nich ani sklouzávat. Také elastický pás pod prsy musí dobře sedět a u nadměrných podprsenek by měl být trochu silnější. Jen tak budete mít při pohybu dobrý pocit. Velmi komfortní jsou také tvarované košíčky, které poskytují velkým prsům mimořádný komfort a také jej velmi hezky tvarují.

Jedna nadměrná podprsenka a spousta skvělých možností

Pryč jsou doby, kdy podprsenky pro větší poprsí byly tak nehezké, že se musely důsledně skrývat. Dnes si tyto modely v ničem nezadají s těmi běžnými krásnými a módními modely. Jejich vzhled je většinou stejný, jsou jen vylepšené o speciální detaily, které jsou právě pro nadměrné velikosti typické. Příjemné materiály jako hladký lesklý satén nebo přírodní měkká bavlna se na pocitu pohodlí a komfortu také podílejí velkou měrou.

Velké podprsenky na Stilago.cz přitáhnou pozornost svým krásným vzhledem. Nádherné barvy, vzory i ozdobné detaily zvýrazní vaši ženskost, romantiku i smyslnost. Podprsenky s velkými košíčky často disponují něžnými saténovými mašličkami, vrstvami krajky, dekorativními přívěsky a dalšími prvky. Naleznete zde však i tvarované košíčky ve zcela hladkém provedení, kterou nejsou patrné ani pod přiléhavým oblečením.

Jak najít tu nejlepší podprsenku pro velké poprsí

Celek je vždy více než jen součet jeho částí. To samé platí i o nadměrných podprsenkách. Pouze optimální kombinace jednotlivých prvků vytváří všestranný model, který bude dokonale funkční. Hledání takové podprsenky není snadné. Aby vám dobře seděla, měl by elastický pásek pod prsy a na zádech být vždy v horizontální poloze a měla byste pod něj snadno vsunout dva prsty. Rozhodně by vám neměl vyjíždět nahoru, to by signalizovalo nesprávné rozložení váhy prsou.

Když se ve své nové podprsence postavíte před zrcadlo, košíčky by měly pojmout celá ňadra. Je vám pohodlně? Jsou košíčky dobře napnuté a hladké? Nevytvářejí žádné sklady a nejsou ani „přeplněné“? Neshrnuje se vám elastický pásek pod prsy? Nezdá se vám, že vám ňadra sklouzávají do stran? Vyzkoušejte si svůj nový model podprsenky s velkými košíčky dobře a představte si, že v ní budete celý den. Bude vám v ní skutečně komfortně? Pokud cítíte, že ne, pak neváhejte a zvolte jinou velikost nebo jiný model.

Měřte svá ňadra pravidelně, jejich velikost není stále stejná. V různých životních obdobích se velikost poprsí může hodně změnit. Jistě cítíte, že vaše postava prochází různými proměnami, u žen jsou to především časy hormonálních změn od puberty přes těhotenství, kojení až po klimaktérium. Podobnými změnami mohou být i různé diety nebo i roční období. V létě mají lidé více pohybu a stravují se lehčeji a tak v tomto čase může jít váha a tím velikost poprsí o něco níže.

Pokud si nejste jistá, jakou velikost máte, objednejte si jich raději více různých a v klidu domova si je vyzkoušejte. Ponechejte si pak jen tu, která vám dokonale padne. Ostatní velikosti pak můžete bez problémů vrátit. Dobrá podprsenka podpoří zdravé držení těla a budete se v ní cítit jednoduše skvěle.

Podpora a stabilita – výhody velkých podprsenek

Větší poprsí nebo větší obvod pod prsy vytvářejí na podprsenku vyšší nároky. Ta totiž musí poskytnout větším křivkám potřebnou podporu. Ženy s větší velikostí poprsí přibližně od velikosti košíčků C a obvodem pod prsy více než 95 cm potřebují jinak vybavený model podprsenky než ženy s velikostí košíčku A a obvodem 70 cm.

Skvělé jsou podprsenky s tvarovanými košíčky, které dají většími poprsí krásný tvar a výbornou stabilitu. Bývají ponejvíce v hladkém, bezešvém provedení, které je vhodné i pro velmi přiléhavé oblečení. Navíc jsou tyto modely jednoduché a příjemné na nošení. I když vám vytvoří krásný tvar, umožní vám velkou volnost pohybu.

Různé druhy podprsenek s velkými košíčky


I modely podprsenek v nadměrných velikostech můžete mít v různých provedeních. Jednoduchá sportovní nebo rafinovaně svůdná? Případně i trendy typ minimizer, který zmenší vaše poprsí minimálně o jednu, ale někdy i o dvě velikosti. Pokud vás zajímají specifika různých variant, čtěte dále.

Minimizer vám zaručí menší poprsí v malém okamžiku! Může se stát, že vám plné poprsí bude v určitých momentech života trochu překážet. Například při sportu nebo v práci. Pak se vám jistě bude hodit speciální podprsenka zvaná minimizer, která zmenší vaše ženské křivky až o jednu velikost. Tyto podprsenky nové generace jsou obvykle vybaveny tvarovacími pásky a jsou i velmi hezké na pohled. Uvnitř mají síťované vložky a navenek disponují ozdobnými detaily.

Podprsenky větších velikostí na sport. Tyto modely disponují extra oporou a poskytnou vašemu poprsí výbornou stabilitu. Odlehčí zádům a vyrovnají svalové napětí. Mají vypodložená široká ramínka a udrží vaše vnady na svém místě i při běhání, skákání a dalších sportovních aktivitách. Zároveň jsou vyrobené z příjemných funkčních materiálů, které jsou prodyšné a dobře transportují vlhkost. Často mívají i hezká barevná provedení, která se ke sportovním účelům hodí třeba proužkovaný vzor apod.

Svůdná podprsenka na večer a noc. Samozřejmě i podprsenka pro velké poprsí může být nádherná. Kombinace s něžnou krajkou nebo lesklým saténem, různé spíše výrazné a tmavé barvy jako je červená, vínová, smaragdová či černá. Modely s krásnými ozdobnými prvky ve formě mašliček, přívěsků, broušených kamínku, třpytivých korálků, výšivek apod.