0 Oblíbené
Doprava zdarma do 20.8.! Kód: SF34

Alba Moda

V dalším pokračování našeho seriálu, v němž představujeme nejvýraznější a nejoblíbenější značky našeho internetového obchodu Stilago se blíže podíváme na značku Alba Moda. I v aktuální sezóně, stejně jako ve všech předchozích, po které je tato oblíbená značka na trhu, je synonymem exkluzivní dámské módy s nezaměnitelným italským kouzlem. Právě to z ní činí mimořádně originální segment na trhu s módou pro suverénní dámy, které jsou si jisté samy sebou a stylem, který jim sedí.

Trendy móda se stylem a elegancí: Alba Moda

Kolekce značky Alba Moda jsou známé tím, že zdůrazňují sebevědomí žen, které je oblékají, ale zároveň působí mimořádně uvolněným a ležérním dojmem. Navíc dokonale podtrhnou vaši individualitu a povznesou vás vysoko nad monotónní šeď davu. V modelech značky Alba móda totiž vždy zazáříte a nikdy nesplynete s okolím.

Jak už bylo řečeno výše, další mimořádnou vlastností módy značky Alba Moda je designérský rukopis inspirovaný kvalitní italskou módou. Návrháři, s nimiž Alba Moda spolupracuje, si pro své modely vybírají předobrazy ze slunné Itálie, kde je móda a cit pro ni zcela běžnou součástí života. Italské oblečení pro dámy navíc musí vzhledem ke společenské důležitosti módy a klimatickým podmínkám splňovat poměrně přísná kritéria: estetika se musí snoubit s praktičností, střihy zdůrazňující krásné ženské křivky s ležérní vzdušností. Právě tyto hodnoty přejímá z italské módy značka Alba Moda a rukama svých návrhářů je umně vpravuje do modelů, jejichž širokou nabídku naleznete na stránkách našeho e-shopu Stilago.

Alba Moda si za léta své existence vytvořila pověst elegantní a stylové značky a našla si své místo v horních patrech pomyslného módní nebe. Usilovnou prací a neustálým sledováním aktuálních módních trendů se jí navíc sezónu za sezónou daří udržet si svůj pracně vydobytý status. Recept je přitom jednoduchý: prvotřídní kvalita používaných materiálů, příznivé a k vaší peněžence šetrné ceny a individuální přístup k módě a zákaznickému servisu. Alba Moda nevnímá módu jako průmysl a výrobu oblečení jako mechanickou tovární činnost. I přes šíři svého záběru a vysokou poptávku, která ji nutí vyrábět čím dál více modelů, si drží šarm a kouzlo drobného italského krejčovství, kde vás znají jménem a dobře rozumí vašim problémům a potřebám.

U značky Alba Moda najdete vše, po čem vaše srdce zatouží. A když říkáme vše, myslíme opravdu vše: od módních svršků pro každou příležitost přes aktuální módu k vodě a elegantní obuv až po trendy doplňky. S módními kousky značky Alba Moda můžete zvýraznit jedinečnost své osobnosti a dokonale formulovat sebevědomí, které na své okolí vyzařujete.

Alba Moda: nadčasová italská inspirace

Vraťme se ale nyní zpět k inspiraci Apeninským poloostrovem, jíž značka Alba Moda vděčí z velké části za svou proslulost. Tento nezaměnitelný předobraz následují všechny kolekce Alba Moda. Její návrháři přitom nezapomínají na předlouhou tradici, která je s italskou módou často a právem spojována. Už ve středověku se italská móda mohla pyšnit celoevropskou proslulostí: mohly za to nápadné a pro běžného smrtelníka té doby nepředstavitelně drahé oděvy, které se vyráběly ve známých centrech historické Itálie, mimo jiné ve Florencii, Benátkách či Urbinu. Módu té doby (a nejen tu italskou) charakterizovaly zejména jedna věc: drahé, luxusní látky a materiály. Proto byly modely té doby vyhrazeny pouze nejmajetnějším vrstvám obyvatelstva. V tomto ohledu představuje dnešní doba pro tehdejší časy naprostý kontrast. Italská móda je dnes, i díky značce Alba Moda, dostupná pro všechny.

Postupem času se přední návrháři začali usazovat v okolí města Milán, dnešní Mekky italské módy. Dnes jsou modely vznikající na Apeninském poloostrově charakteristické jistou nadčasovou elegancí a extravagantním šarmem, který se snoubí s proslulou jižanskou lehkostí ve vznešeném stylu. Kromě toho je tu kontinuita s tradicí kvalitních látek, které nově doplňují moderní technologie a rafinované střihy. Právě odtud pochází inspirace, která činí značku Alba Moda tak proslulou.

Buďte svá s modely Alba Moda

Alba Moda vám tak nabízí dámskou módu, která se opírá o výše popsanou inspiraci. Stylové oblečení této značky se vyznačuje nadčasovou elegancí a okouzlujícím půvabem. Módní dámské oblečení značky Alba Moda vás nadchne stylovou rozmanitostí předních italských návrhářů: od ležérních outfitů pro volný čas přes stylové modely ve stylu business až po extravagantní trendy kousky.

Dámská móda Alba Moda sestává mimo jiné z následujících stěžejních prvků: vzdušné sukně, nápadné topy a bohatý sortiment kalhot. Jak je typické pro italskou módu, získáte od značky Alba Moda především modely zdůrazňující vaši postavu a přirozené ženské křivky, část z nich dokonce v poněkud extravagantních kombinacích materiálů, jako je směs kůže s textilem.

Červená, bílá, zelená: 3 designové linie značky Alba Moda

Exkluzivní modely značky Alba Moda se dělí do tří základních linií: v našem internetovém obchodě Stilago najdete zástupce všech tří těchto směrů a zaručeně si tak vyberete ten, který vám nejlépe sedí. Kvalitní módu s italským šarmem od Alba Moda nabízíme ve třech liniích: Red, White a Green.

  • Alba Moda Red představuje nejnovějších hity světových módních mol. Buďte nápadná i nápaditá s extravagantními modely předních návrhářů v aktuálních barevných trendech. Kolekce Red vám nabízí módu, která na vás zaručeně strhne pozornost okolí.
  • Alba Moda White nabízí stylovou, elegantní dámskou módu s typicky italskou lehkostí. Nadčasová módní klasika v jasných barvách, jednoduchých liniích a střizích podtrhne váš unikátní, osobitý styl. Nezáleží na tom, jestli ji obléknete v pondělí do kanceláře nebo v pátek na skleničku s přáteli: s elegantní módou z kolekce White od značky Alba Moda budete vždy skvěle oblečena.
  • Alba Moda Green je synonymem sportovní elegance a ležérní přirozenosti. V této kolekci přináší značka Alba Moda moderní módu pro aktivní ženy, z níž si při každé příležitosti, kam se ji rozhodnete obléknout, sestavíte pohodlné a zároveň aktuální outfity.

Zažijte exkluzivní módu s nezaměnitelným italských šarmem online. Ve spolupráci internetového obchodu Stilago a značky Alba Moda to není nic těžkého: naopak. Stačí si nalít sklenku dobrého italského vína, připravit drobné občerstvení ve stylu italského antipasti, a otevřít náš přehledný e-shop Stilago, kde najdete ty nejlepší modely značky Alba Moda, z nichž si vybere skutečně každý a každá. Těšíme se na vaši návštěvu.